Stolové lampy a svietniky

Svietniky a lampy sú symbolmi a nosičmi svetla, tepla, žiari, iskry. Rozptyľujú energiu a čistia energie priestoru, veď už odpradávna sa používal oheň ako transformačný a očistný nástroj.

Feng šuej odporúčanie pre umiestnenie svietniku: J, JZ, SV a SZ. Lampy umiestňujeme kdekoľvek kde chceme rozjasniť priestor. Pokiaľ poznáme štruktúry a významy jednotlivých častí priestoru podľa metód feng šuej, rozjasníme si svietnikom i naše chápanie v uvedenej oblasti.


Nech sa páči, vyberte si:

Krištálová a kalcitová stolová lampa

[fblike]

1 2891 copy

KRIŠTÁL
harmonizuje priestor, neutralizuje negatívne energie, pohlcuje elektromagnetický smog, odrušuje patogénne zóny. Je to kameň kameňov – negatívnu energiu odoberá a pozitívnou nás nabíja. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny. Čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a bloky.
Nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou.
KALCIT
je výborný zosilovač a čistič energie. Odvádza z okolitého prostredia negatívnu energiu a súčasne zvýšuje Vašu vlastnú. Z tela odstraňuje nečinnú energiu, čistí fyzické telo. Urýchľuje vývoj a rast. Spája  cit s rozumom – vytvára emočnú inteligenciu. Dodáva energiu na všetkých úrovniach osobnosti. Upokojuje myseľ, rozvíja bystrý úsudok, schopnosť analyzovať a podnecuje pamäť. Podporuje schopnosť premieňať myšlienky na činy. Je to veľmi užitočný kameň pre každého, kto sa venuje štúdiu.
Zem pôvodu: Brazílie

Surový (neleštený) kus krištálu alebo kalcitu  je upevnený na drevenom podstavci. Vovnútri krišťálu alebo kalcitu je vertikálny vrt, do ktorého sa vkladá elektrický kábel (s výpinačom) a so žiarovkou 25W.

Každá lampa je iná, protože aj každý kameň je neopakovateľný a jedinečný originál. Obdržíte dôkladne vybraný kus z našej ponuky.

Lampy a svietniky skladom aj na objednávku. Dodávame komplet aj s káblom aj so žiarovkou.

Váha: 2-3kg (výška krištál cca 15-20cm, kalcit cca 17-20cm).

Cena: 35€

Soľná lampa z Himalájskej soli

[fblike]

1 341

 

je ideálna nočná lampa pre každého. Harmonizuje priestor a upokojuje pred a počas spánku Vášho dieťatka.

Soľné lampy a svietniky sú vyrobené z vybraných kryštáľov Himalájskej soli.

Zahriatím sa zo šoľnej lampy alebo svietnika uvoľňujú záporné ionty, ktoré pohlcujú elektromagnetický smog.

Blahodárne pôsobia na alergikov, astmatikov a ľudí s oslabenou imunitou.

Surový (neleštený) kus je upevnený na drevenom podstavci. Vo vnútri je vertikálny návrt do ktorého sa vkladá elektircký    kábel  (s vypínačom) a so žiarovkou 25W. Svetlo presvecuje soľný kameň do oranžovej farby rôznej intenity.

Solné lampy a svietniky skladom aj na objednávku. Dodávame komplet aj s káblom aj so žiarovkou.

Váha: 2-4kg

Cena: 35€

 

Svietniky na čajovú sviečku

[quote][/quote]

1 2381

 

AMETHYST

je mocný kameň so silnými spiritiuálnymi vibráciami – je kameňom duchovnej očisty a meditácie. Bráni jeho nositeľa pred psychickými útokmi. Je blahodarný na myseľ, upokojuje a povzbudzuje. Priaznivo pôsobí na schopnosť rozhodovania, posilňuje zdravé racionálne uvažovanie človeka.

DSC01194Ametyst podporuje činnosť endokrinného systému, upravuje metabolizmus, detoxikuje organizmus, posilňuje imunitný systém. Mierni problémy dýchacích ciest, zažívacieho traktu, kožné problémy, bolesti hlavy a nespavosť.

Ametystový svietnik s otvorom na čajovú sviečku. Hmotnosť v rozmedzí do 1,0 kg, približné rozmery 15×10 cm, výška 5 cm.

Cena 23€

 

RUŽENÍN

Vyvoláva miernosť, nežnosť a lásku. Je to kameň srdca a emocionálneho ozdravenia. Prehlbuje vnímavosť zmyslov voči umeniu, podporuje citlivosť.

Celkovo posilňuje organizmus, je ideálny pre chorého človeka. Vnáša mier a harmóniu do prostredia a pohlcuje elektorsmog.

DSC01268Navodzuje toleranciu, vyrovnanie sa so sebou samým a sebalásku, rovnako ako lásku a otvorenosť voči ostatným. Vo vzťahoch posilňuje partnerskú vernosť ale pomáha aj nájsť šťastie v láske.

Ružová energia podporuje krvné cievy okolo srdca. Pomáha čistiť orgány tela. Posilňuje vitalitu.

Ruženínový svietnik s otvorom na čajovú sviečku. Hmotnosť v rozmedzí do 1,0 kg, približné rozmery 15×10 cm, výška 6 cm.

Cena 15€ – 18€

KRIŠTÁL

harmonizuje priestor, neutralizuje negatívne energie, pohlcuje elektromagnetický smog, odrušuje patogénne zóny. Je to kameň kameňov – negatívnu energiu odoberá a pozitívnou nás nabíja. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.
Čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a bloky. Nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou.

Krištáľový svietnik s otvorom na čajovú sviečku. Hmotnosť v rozmedzí do 1,0kg, približné rozmery 15-10cm, výška 6cm.

Cena 15€ – 18€

KALCIT

je výborný zosilovač a čistič energie. Odvádza z okolitého prostredia negatívnu energiu a súčasne zvýšuje Vašu vlastnú. Z tela odstraňuje nečinnú energiu, čistí fyzické telo. Urýchľuje vývoj a rast. Spája  cit s rozumom – vytvára emočnú inteligenciu.

DSC01115Dodáva energiu na všetkých úrovniach osobnosti.

Upokojuje myseľ, rozvíja bystrý úsudok, schopnosť analyzovať a podnecuje pamäť. Podporuje schopnosť premieňať myšlienky na činy. Je to veľmi užitočný kameň pre každého, kto sa venuje štúdiu.

Kalcitový svietnik s otvorom na čajovú sviečku. Hmotnosť v rozmedzí do 1,0 kg, približné rozmery 12×10 cm, výška 6 cm.

Cena 15€ – 18€

 

ACHÁT cyklamenový

Achát pomáha akceptovať realitu odhaľovaním pravdy. Lieči emócie prepojením tela a Zeme. Pomáha pri meditáciách – vizualizáciách. Dodáva silu a odvahu, uvoľňuje strachy a zvyšuje sebavedomie. Zlepšuje pamäť, koncentráciu, podporuje otvorenosť a čestnosť. Achát nám pomáha byť sústredený na vec. Lieči nespavosť a prináša príjemné sny. Posilňuje zrak. Pomáha pri problémoch s pokožkou a s trávením. Veľakrát je odporúčaný ako kameň pre ľudí chorých na rakovinu. Vo vzťahoch je achát kameň manželskej a partnerskej vernosti.

Astrologické priradenie: Blíženci, Býk, Panna, Škorpión
Priradená čakra: ku čakrám sa priraďuje podľa svojej farby. Všetky acháty dokážu odblokovať hociktorú čakru.
Rozmery cca: 9 cm x 8 cm x výška: 7 cm

Fotografia svietnika je zhotovená spolu so zapálenou sviečkou vo vnútri svietnika

 

 

Ak si chcete objednať lampu alebo svietnik, kontaktujte nás cez tento formulár.

Do textu prosím uveďte, ktorý druh ste si vybrali.

Leave a Reply