O mne, o živote a o ART LIVING

Myšlienku vytvoriť miesto, o umení bývania v súčasnom svete, kde by sa stretávalo, písalo, tvorilo a ponúkalo zaujímavosti, mám v srdci veľmi dlho.
Dnes viem, že čas, ktorý bol na to potrebný bol časom zrenia, vývoja, napredovania a hľadania dôstojného mena pre toto miesto.
Až letná dovolenka 2012 pri mori ma posunula tam, kde sa mohli uvoľniť moje sny. Veľmi dlho som hľadala výstižný názov ale žiaden nebol ten pravý, až... V jedno veľmi skoré prímorské ráno som sa prebudila s názvom webu. Prišlo to naozaj z neba, z čista jasna, prebúdzajúc sa. Po zapísaní do môjho poznámkového bloku som si uvedomila, že taký názov v žiadnom prípade nemôže byť voľný, pretože je výborný a určite niekto šikovný ho už má. Aké radostné prekvapenie prišlo v deň návratu z dovolenky, kedy som si pozrela, že doména je voľná... a tak to celé začalo v júli 2012...
Art living – umenie a spôsob žitia a bývania
Umenie bývania je spôsob akým vyjadrujeme náš vzťah k sebe samým, k spôsobu žitia. Každý z nás sa v živote snaží o to isté, čo neznamená ale, že každý z nás má rovnaký cieľ. To, čo všetci máme spoločné je snaha žiť šťastne.
Šťastie je nemerateľná miera nášho uspokojenia s krehkými hranicami a jemnou hladinou. Šťastie, ktorého podobu a predstavu má každý človek jedinečnú. Šťastie, ktoré má v sebe všetko a nič, málo i veľa, prázdno i plno.
Prinášam Vám a predstavujem milé čitateľky a čitatelia ARTLIVING - moje dieťa, moje zrkadlo, seba...
S úctou a rešpektom voči všetkým mojim múdrym a skúseným učiteľom, sprievodcom a priateľom.
Volám sa Barbara Buľubašová a už niekoľko rokov sa nevenujem finančným službám v oblasti realít. Kedysi som túto oblasť prepojila s designom a poradenstvom harmonizácie priestorov inšpirujúc sa feng šuej, aromaterapiou, lytoterapiou drahých kameňov, colorterapiou a farebným poradenstvom, či tradičnými postupmi a receptami našich predkov.
Som mamou 14ročnej dcéry, vďaka nej som sa v jej predškolských časoch dostala k niekoľkoročnej dobrovoľníckej práci v miestnom materskom centre, kde žijeme. Materstvo a práca s deťmi a rodičmi vo mne umocnili, že mojou srdečnou záležitosťou sa stala práve tvorba harmonických priestorov pre deti, ako aj formy záhradných prvkov rozvíjajúce detské vedomie.

* STRÁNKU PRERÁBAME *

 

Leave a Reply